מותג פרטי

היכולת לאפיין מוצר, לשלוט בהליך פיתוחו ושיווקו מספקת ללקוח יתרון משמעותי בתחרות הגדולה הקיימת בשוק הקוסמטיקה. בתהליך הקמת מותג פרטי, חזונו וצרכיו של הלקוח באים לידי ביטוי ועל פיהם נבנים המוצרים, אך רעיון מעולה אינו מספיק כשלבדו להצלחת המוצר ולשם כך חברת ג'י וי מציעה לכלל לקוחותיה ייעוץ מקצועי וליווי אישי בכל שלבי הדרך.

חברת ג'י וי קוסמטיקס עוסקת זה שנים בתחום הקוסמטיקה ומתמחה בפיתוח וייצור מוצרי PRIVATE LABEL שונים ומגוונים. החל מטיפוח שיער, פנים וגוף ועד למוצרי תרופות ללא מרשם.

מדיניות החברה לספק ללקוחותיה מוצרים איכותיים בהתאם לדרישות ולצרכים הייחודים להם. בכל שלב בתהליך, לקוחות החברה נהנים ממענה ושירות מקיף ומקצועי בכל שלבי בניית המותג;

  • גיבוש הקונספט והרעיון השיווקי
  • רקיחה ופיתוח הפורמולות המתאימות
  • רישום ובניית תיק מוצר
  • השגת כל האישורים הרלוונטיים ועמידה בדרישות מדינות היעד לשיווק והפצה
  • ייעוץ בנוגע למערך השיווקי הראוי ונראות המוצר
  • תמיכה בשינוע וייצוא

מחלקת מחקר ופיתוח

צוות הכימאים לומדים ומתעדכנים על מחקרים מדעיים ואיסוף מידע רלוונטי בתחום התמרוקים. כל המגמות והחידושים בשוק נבחנים ונבדקים ללא הרף עבור יצירת מוצרים חדשניים ומתקדמים. במסגרת המחלקה, מתנהלת מעבדת מחקר מתקדמת בעלת המכשור המקצועי ביותר. במעבדה פועל צוות מיומן בעל הכשרה כימאית וניסיון רב שנים. צוות הכימאים מלווה את המוצר משלב הפיתוח עד לשלב הייצור תוך שיתוף פעולה מלא עם הלקוח על מנת להשיג את המוצר המוגמר הרצוי.

צוות הפיתוח מעניק מענה ושירות מקיף כגון:

ביצוע בדיקות איכות ויציבות לאורך כל שלב הייצור

שימוש בחומרי הגלם העדכניים והחדשניים ביותר בשוק

פיתוח פורמולות על פי דרישת הלקוח: ללא פטרוכימיקלים, מלחים, עמידה בתקינה אירופאית ועוד.

פיתוח מגוון מוצרים כגון: מוצרי תינוקות, ים המלח, קוסמטיקה פרא-רפואית ועוד.

מחלקת רגולציה

לאחר יצירת הפורמולה הסופית לשביעות רצונו של בעל המותג, החברה מתחילה בתהליך הרישום הרגולטורי על מנת להבטיח את שיווק המוצר על פי התקנים של מדינות היעד. התהליך כולל איסוף כל המסמכים הנדרשים להכנת תיק המוצר (PIF), רישום המוצר על פי דרישות משרד הבריאות והתקנים הרגולטוריים בחו"ל, איחוד כל המידע הנדרש להכנת תווית תקנית למוצר ולבסוף, הפקת הרישיון. כחלק מהכנת תיק המוצר, החברה עורכת בדיקות מעבדה חיצוניות לכל מרכיבי המוצר בהתאם לפורמולה, הערכת בטיחות וקיבעת אזהרות על מנת להבטיח שימוש בטוח במוצר.

מחלקת ייצור ובקרה

תהליך הייצור במפעל מתבצע באופן מבוקר בעזרת מערכות בדיקה וניטור ויכולת ייצור של 10,000 ליטר ליום. מחלקת הייצור מורכבת מדוודים מתקדמים בעלי מערכות ממוחשבות וחדשניות לשליטה על הטמפרטורה וזמן הערבול לצד מערכת סטרילית לטיהור מים.

בקרת איכות
מחלקת בקרת האיכות במפעל פועלת על פי תקנים המחמירים ביותר מעבר לנדרש ממשרד הבריאות ומבטיחה מוצר באיכות הגבוהה ביותר טרם יציאתו את המפעל. המחלקה שולחת באופן תדיר מדגמי מוצרים למעבדות חיצוניות לווידוא של איכות ותקינות המוצרים.

אנו מקפידים כי כל שלבי התהליך יהיו מבוקרים וברמה הגבוהה והקפדנית ביותר לאורך כל התהליך. כל תהליך ייצור מתחיל מרכישה של חומרי גלם הטריים ביותר ומספקים מקצועיים בלבד בעלי תו תקן איכות. לאורך כל תהליך הפיתוח, ייצור, מילוי ואריזה, נעשות בדיקות בקרת איכות על מנת לאמוד את טיב המוצר לפני שמועבר לאישור לקוח.

המפעל מייצא למעלה מ- 40 מדינות ברחבי העולם ועל כן מקפיד על עמידה בסטנדרטים גבוהים ובינלאומיים.